Pusryčiai prie Švediško stalo“ laive RYGA, Vilniuje

Laivo nuoma Vilniuje - pusryčiai, pietūs, vakarienė laivo denyje - BARTA

Pusryčiai prie Švediško stalo“ laive RYGA, Vilniuje

Išvyka, kelionė, švediškas stalas laivo denyje savaitgaliais, pramoga laivu Neryje, Vilniuje, BARTASavaitgaliais geros dienos užtaisas gali būt įkrautas laive RYGA, kursuojančiame Neries upe Vilniuje. Nors laivo pavadinimas kartais ir glumina užsieniečius, atseit mes kaimynų, gana konkurencingą sostinę savo pavadinimu reklamuojame, tačiau galima pasakyti, kad visgi daugumai atvykėlių asocijuojamės su Sena Paryžiuje.

BARTA kolektyvas nutarė pakviesti savaitgalius praleisti panašiai, kaip kad pripratę Didžiuoju Meilės Miestu vadinamo miesto gyventojai ir jame besilankantys turistai.

Turininga pramoga visai šeimai, draugų kompanijai – iškyla laivu Neries upe, Vilniuje.

Pradėti savaitgalio dieną valandos pramogine kelione laivu RYGA – tikrai neblogas pasirinkimas tiek vilniečiams, tiek miesto svečiams. Pasistiprinti užkandžiais, atsigerti sulčių, kavos galėsite prie „Švediško stalo“. Gaivus rytmečio brizas – geras palydovas gauti teigiamos nuotaikos dozę visai savo šeimai ar draugų kompanijai. Turėtume tik įspėti, kad į „Pusryčius laive“ privaloma iš anksto registruotis, nurodant savo kompanijos žmonių kiekį!

Pramoginės kelionės bilietas suaugusiam žmogui – 19,95 €, vaikui – 14,95 €. Pasidalinkit šia informacija su savo draugais, bičiuliais, bendradarbiais.

Laive Jūsų laukia malonios staigmenos 🙂

BARTA kolektyvas